Llistat de

Col·legiats

Núm. Nom Cognoms Escola/Universitat Nivell* Titulació Especialitat
2 Daniel BASTIDA OBIOLS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
6 Jordi LLOVERA MASSANA Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Doctorat Enginyer Industrial
8 Martí TREMOSA FITÉ Escola Nacional Superior Electrònica, Electrotècnica, Informàtica, Hidràulica i Telecomunicacions - Institut Nacional Politècnic de Toulouse Màster Enginyer en Informàtica i Matemàtiques aplicades
9 Carles FORNER ROVIRA Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Electricitat
10 Antoni LÓPEZ MIRMI Institut Nacional de les Ciències Aplicades de Toulouse Màster Enginyer Civil i Urbanisme
11 Albert MOLES BETRIU Institut Nacional de les Ciències Aplicades de Lyon Màster Enginyer Energètic
14 Jaume SALVAT FONT Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Telecomunicacions de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Telecomunicacions
15 Manel RIERA MARTINEZ Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
17 Joan ARMENGOL GIRAULT Escola Nacional Superior dels "Arts et Métiers" de París Màster Enginyer Mecànic
19 Ferran GOYA RODRIGUEZ DE CASTRO Escola Tècnica Superior d'Enginyers Agrònoms de Madrid - Universitat Politècnica de Madrid Màster Enginyer Agrònom
21 Guillem VALDÉS ALEMANY Institut Nacional de les Ciències Aplicades de Toulouse Màster Enginyer Civil i Urbanisme Estructures
22 Alfred HUARACHI ORTEGA Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
23 Joan GRAU NAVARRO Màster Enginyer Indústrial
24 Jaume FORNÉ ANGRILL Institut Nacional de les Ciències Aplicades de Toulouse Màster Enginyer Energètic
25 Xavier JIMENEZ BELTRAN Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Telecomunicacions de Madrid - Universitat Politècnica de Madrid Màster Enginyer de Telecomunicacions
26 Ferran LLACH AIXÀS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Electricitat
27 Xavier PALACIOS ALBACAR Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Telecomunicacions de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Telecomunicacions
28 Josep Maria HUERTAS PUIGDEMASA Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports Transports i Urbanisme
30 Roland EROLES SENTENAC Institut Nacional de les Ciències Aplicades de Toulouse Màster Enginyer Mecànic
31 Silvia CALVÓ ARMENGOL Escola Superior d'Enginyers de Chambéry Màster Enginyer en Medi Ambient
32 Jordi RAMENTOL PUIGGALÍ Institut Nacional de les Ciències Aplicades de Toulouse Màster Enginyer Civil i Urbanisme
34 Manel CAMPOS ARAUZ Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
35 Estanislau SANGRÀ CARDONA Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Telecomunicacions de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Telecomunicacions
36 Esteve TOR ARMENGOL Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Agrària de Lleida - Universitat de Lleida Màster Enginyer de Monts
37 David PALMITJAVILA DUEDRA Escola Nacional d'Enginyers de Tarbes Màster Enginyer Industrial Producció Automatitzada
39 Cristian CERQUEDA CHILAUD Escola Nacional Superior d'Enginyers de Poitiers Màster Enginyer Tractament d'aigües i de pol.lucions
40 Nathalie CERQUEDA CHILAUD Escola Nacional Superior de Química de Montpellier Màster Enginyer Químic
41 Eloi SALINAS SERRAHIMA Universitat Toulouse III Paul Sabatier Màster Enginyer Informàtic
44 Cèlia VENDRELL SERRA Escola Superior d'Enginyers de Chambéry Màster Enginyer en Medi Ambient Tractament d'aigües, fums i residus
45 Gerard ESTRELLA ARMENGOL Institut Mediterrani d'Estudis i de Recerca en Informàtica i Robòtica de Perpignan Màster Enginyer Informàtic
46 Jordi MARTICELLA CANELA Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Organització Industrial
47 Xavier BEAL VILAGINES Institut Nacional de les Ciències Aplicades de Lyon Màster Enginyer Civil i Urbanisme Estructures
48 Toni ALIS CIRERA Institut de les Ciències de l'Enginyeria de Montpellier Màster Enginyer en Electrònica Microelectrònica i Automatismes
49 Jordi DEU PUJAL Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Agrària de Lleida - Universitat de Lleida Màster Enginyer Agrònom Fitotècnia
51 Jordi CERQUEDA CHILAUD Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Electrònica i Informàtica La Salle - Universitat Ramón Llull de Barcelona Màster Enginyer de Telecomunicacions
52 Marc ESTEL ARMENGOL Escola Superior de Geòmetres i Topografs de Le Mans Màster Enginyer Topògraf
54 Joan MARQUÉS FELIU Escola d'Enginyers - Universitat de Navarra Màster Enginyer Industrial Organització
56 Gerson GAMBORINO MEDINA Institut d'Enginyeria Infomàtica de Limoges Màster Enginyer Informàtic
58 Pere REAL PARIS Escola Nacional Superior dels "Arts et Métiers" de París Màster Enginyer Mecànic
59 Domènec VICTORIA PLANAS Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Madrid - Universitat Politècnica de Madrid Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports Fonamentacions i estructures
60 Joan-Manuel RODRIGUEZ DE PELEATO GARCIA Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports Estructures i Edificació
61 Elena CLEMENTE PEROPADRE Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Agrària de Lleida - Universitat de Lleida Màster Enginyer Agrònom Industries
63 Aitor OSORIO MARTÍ Enginyeria La Salle - Universitat Ramón Llull de Barcelona Doctorat Enginyer en Electrònica
64 Lluís DURÓ GASET Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de San Sebastian - Universitat de Navarra Màster Enginyer Industrial Mecànica
66 Ricard RODRIGO MONSONIS Escola Nacional Superior Electrònica, Electrotècnica, Informàtica, Hidràulica i Telecomunicacions - Institut Nacional Politècnic de Toulouse Màster Enginyer Informàtic Electrònica
68 Cristina RICO FLOR Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Organització Industrial
69 Sergi RIBA MAZAS Escola Superior de la Fusta de Nantes Màster Enginyer en el camp de la fusta Indústria de la Fusta
72 Jordi SOLANELLES MANUBENS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Mecànica
73 Alexis PLA PORTELLA Escola Nacional de l'Aviació Civil de Toulouse Màster Enginyer en Aviació Civil Electrònica
74 David ASTRIÉ PADILLA Institut Superior de Tecnologia de Toulouse Màster Enginyer Industrial Mecànica i energètica
75 Josep COMELLA ALÍS Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
77 Yvan ROSSELL FALCÓ Escola Nacional Superior de Mecànica i de Microtècnica de Besançon Màster Enginyer Mecànic Mecànica i Microtècnica
79 Llorenç PICANYOL BULLÓ Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
80 Vicenç JORGE SECO Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
81 Victor CASALS SOLE Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports Estructures i edificació
82 Victor PINTOS MORELL Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
84 Marc PASTOR VILANOVA Institut Nacional de les Ciències Aplicades de Toulouse Màster Enginyer Mecànic Energia
87 Silvia FERRER LOPEZ Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Agrària de Lleida - Universitat de Lleida Màster Enginyer de Forests
88 Gerard ADSERÀ BARRAL Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports MBA ESADE 2013
89 José Luis GONZÁLEZ BRUNAT Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports Estructures i Geotècnia
91 Joan ROVIRA BOTEY Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Estructures / Construcció
92 Ivan VILLARÓ PANTEBRE Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Geòleg
93 Pere RIBA PORRAS Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Geòleg Enginyeria del terreny i riscos naturals
94 Víctor MARTÍNEZ MORA Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Agrària de Lleida - Universitat de Lleida Màster Enginyer de Forests
96 Josep ESCORIZA MARTÍNEZ Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports Urbanisme
97 Frederic BALLESTÀ ALIAS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyeria Química
98 Jordi TRAVE OBIOLS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Estructures
99 Josep Maria ULIER FARRÉ Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
101 Antoni BEA REBÉS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Mecànic
102 Francisco José MIRANDA CASTÁN Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Madrid - Universitat Politècnica de Madrid Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports Fonamentacions i estructures
103 Pere FARRIOL RAFEL Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Construcció i Estructures
105 Joan ZAMORA FARRÀS Escola Universitària Politècnica de Manresa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Mecànica - estructures
106 Josep SEGURA GRIFOLL Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Electrònica
107 Xavier CAMPS LAYA Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Mecànica
108 Nadal REMOLINS ISANT Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial
109 Bernabé RODRÍGUEZ LÓPEZ Escola Universitària Politècnica de Vilanova i la Geltrú - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic de Telecomunicació Equips electrònics
110 Joaquim TOMÀS TOMÀS Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic en Electricitat
112 Eva GARCIA PASTOR Escola Universitària Politècnica de Medi Ambient de Mollet del Vallès - Universitat Autònoma de Barcelona Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Química industrial, itinerari Medi Ambient
113 Josep Maria VILA BRESCÓ Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica d'Obres Públiques - Universitat de Burgos Bàtxelor Enginyer Tècnic d'Obres Públiques Construccions Civils
114 Óscar TORRES ARAUZ Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic d'Obres Públiques Construccions Civils
115 Jordi BRESCÓ RUIZ Universitat de Vic - Universitat Central de Catalunya Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
117 Pere FERRER MAULL Escola Universitaria d'Enginyeria Tècnica Industrial de Vilanova i la Geltrú - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic en Química Industrial Química industrial
119 Gerard ESPAR BENTANACHS Escola Universitària Salesiana de Sarrià - Universitat Autònoma de Barcelona Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Mecànica
121 Antoni RIOS NARVAEZ Escola Universitària Salesiana de Sarrià - Universitat Autònoma de Barcelona Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Electrònica Industrial
122 Álvaro SÁNCHEZ MANGAS Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Geòleg
123 Albert PICART MARTÍNEZ Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
124 Sergi RIBA PORRAS Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Doctorat Enginyer Civil Recursos Hídrics
125 Josep Maria PLANES OBIOLS Universitat Toulouse III Paul Sabatier Bàtxelor "Maîtrise" en Enginyeria Civil
126 Sílvia MARQUILLÓ SORBES Universitat Toulouse III Paul Sabatier Bàtxelor "Maîtrise" en Enginyeria Civil
128 Joan BOIX NOGUERA Escola Politècnica Superior - Universitat de Girona Màster Enginyer Industrial
131 David VIVES GENÉ Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Construcció i Estructures
132 Jordi MARTIN BRETONES Escola Universitària Politècnica de Manresa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginer Tècnic en Mecànica
133 Laura NOU ROSSELL Escola Universitaria Politècnica del Baix Llobregat - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic en Telecomunicacions Sistemes de telecomunicació
134 Raúl DOMÍNGUEZ SANTOS Escola Tècnica Superior Industrial i Aeronàutica de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
135 Santi BOS JUANES Escola Universitària Politècnica de Manresa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Mecànica
136 Guillem SANTACREU MARTÍNEZ Escola Tècnica Superior Industrial i Aeronàutica de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Aeronàutic
137 Pere SANTACRUZ ALÍS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Energia
138 Jonathan MUR VALBUENA Universitat Europea de Madrid Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria Civil Construccions Civils
139 Andreu FERRER PATERNA Escola Universitària Politècnica de Vilanova i la Geltrú - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial
140 Romà REGUÉ DELGADO Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
141 Salvador ALDOSA CASES Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Electricitat
143 Jordi GAJAS GIRALT Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic d'Obres Públiques Construccions Civils
144 Javier JIMÉNEZ TIERNO Escola Universitària Politècnica de la Almunia de Doña Godina - Universitat de Zaragoza Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Electrònica Industrial
145 Raimundo DÍAZ MARIÑO Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Agrària de Lleida - Universitat de Lleida Màster Enginyer Agrònom Fitotècnia
147 Mª Amparo MARTÍNEZ MILVAQUES Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de València - Universitat Politècnica de València Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
148 Óscar PÉREZ GOYA Escola Tècnica Superior d'Enginyers Agrònoms de Madrid - Universitat Politècnica de Madrid Màster Enginyer Agrònom
149 Esteban SALA ORTEGA Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Electricitat
151 Francesc MAÑARICUA MARCO Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Màquines elèctriques
152 Jordi CADENA NAVARRO Escola Universitària Politècnica de Manresa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Mecànica
153 Xavier ESPARRACH SALLENT Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
154 Xavier GANYET CASELLAS Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria de la Construcció
155 Hans URBAN Escola Tècnica Superior de Múnic Màster Enginyer de la Construcció
156 Marcio DA COSTA SANTOS Escola Tècnica Superior d'enginyeria Química de Tarragona - Universitat Rovira i Virgili Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Mecànica
157 Carlos GARCIA GALERA Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Topogràfica de Madrid - Universitat Politècncia de Madrid Bàtxelor Enginyer Tècnic en Topografia
160 Aureli ARRIBAS CODINA Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
161 Pere EGEA NAVARRO Enginyeria La Salle - Universitat Ramón Llull de Barcelona Bàtxelor Enginyer Tècnic en Informàtica de Gestió
163 Frederic TARRES RODA Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
164 Raül VINYES RASO Escola Nacional de Ponts i Camins de Paris
Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya
Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
165 David DELGADO BERNAL Escola Politècnica Superior - Universitat de Girona Màster Enginyer Industrial
166 Zico ALCÁNTARA SÁNCHEZ Escola Universitària Salesiana de Sarrià - Universitat Autònoma de Barcelona Màster Enginyer Industrial Organització Industrial
168 Rafel GAYTAN SANSA Universitat d'Andorra Bàtxelor Enginyer Tècnic en Informàtica de Gestió
169 Jordi GONZÁLEZ RIDAO Escola Superior d'Agricultura de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Agrícola Explotacions agropecuàries
170 Tiago Filipe RODRÍGUES FREITAS Institut Universitari Professionalitzat - Universitat Paul Sabatier Toulouse III Bàtxelor "Ingénieur Maître" en Enginyeria Civil
171 Valentín ORTIZ GARCÍA Escola d'Enginyeria i Arquitectura de Zaragoza - Universitat de Zaragoza Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Mecànica
173 Miguel Luis PALOMO PALAU Escola Tècnica Superior d'Enginyers Industrials de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Mecànica
174 Sebastian Diego AMADO BRUNO Universitat de la República d'Uruguai Màster Enginyer Civil
175 Marc CAMP GARCIA Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Robòtica
176 Ivan ROCA LOAN Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Química Industrial
177 Marc MITJANA CAMAÑES Escola Politècnica Superior d'Edificació de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic en Topografia
178 Joan BARRERA ARANDA Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Geòleg
179 José Gregorio CHIRINOS CORASPE Institut Universitari Politècnic de les Forces Armades Nacionals de Veneçuela Màster Enginyer Civil
180 Francesc TUSET RUIZ Institut Químic de Sarrià - Universitat Ramón Llull Màster Enginyer Industrial
181 Ivan LANZA HORTAL Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyeria Elèctrica
182 Antoni RIBERAYGUA MAGALLÓN Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Mecànica
183 Carles MIQUEL GARCIA Ministeri de l'Ensenyament Superior i de la Recerca de França Màster Enginyer Diplomat per l'Estat (IDPE) Aigua i Medi Ambient
184 Eneko Mikel ARANZABAL ARRUTI Escola Tècnica Superior d'Enginyers Industrials i de Telecomunicacions - Universitat de Navarra Màster Enginyer Industrial
185 Ana VICENTE MORENO Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyeria de la Construcció
187 Josep MOA FERNÁNDEZ Escola Tècnica Superior d'Enginyers Industrials i Aeronàutica de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
188 Lluís ALONSO FALIP Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria Elèctrica
189 Fabio Emanuel BARBOSA LEITAO Institut Politècnic de Viana do Castelo Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria Civil i Medi Ambient Civil i Medi Ambient
190 Núria CAÑADELL MILLAT Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Agrària de Lleida - Universitat de Lleida Bàtxelor Enginyer Tècnic Forestal Indústries forestals
191 Justo GARCÍA CASTILLO Escola Tècnica Superior d'Enginyeria - Universitat de Huelva Bàtxelor Enginyer Tècnic Forestal Explotacions forestals
192 Marc MOLINÉ CANAL Centre Universitari de Mérida - Universitat d'Extremadura Bàtxelor Enginyer Tècnic en Topografia
193 Josep VIÑALS CANO Escola Universitària Politècnica de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic en Topografia
195 Carles SOLANS CASTELLS Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic d'Obres Públiques Construccions Civils
196 Èric CORTÉS CATALAN Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
197 Alexei REYES FONSECA Institut Superior Politècnic Màster Enginyer Químic
198 Ramiro MARTÍNEZ JUAN Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
199 Jordi VILARRUBLA BULLICH Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
200 Noemi PEREA RAMIA Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria Elèctrica
201 Carles PUIG BECERRA Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de València - Universitat Politècnica de València Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
202 David MARTÍ CAPELLA Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic d'Obres Públiques Construccions Civils
204 Nil DE CELIS FONT IQS Escola d'Enginyeria- Universitat Ramón Llull Màster Enginyer Industrial
206 Ivan LINARES MARTÍN Escola Politècnica de Cáceres - Universitat d'Extremadura Bàtxelor Enginyer Tècnic d'Obres Públiques Construccions Civils
207 Jordi BERNAT VISA Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
208 Mohammed ALLA BENALLA Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic d'Obres Públiques Construccions Civils
209 Carlos BABIANO GALINDO Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports Enginyeria de l'aigua
210 Sergi PASTOR MONTELLÀ IQS Escola d'Enginyeria - Universitat Ramón Llull Màster Enginyer Industrial Tecnologia Elèctrica
211 Ivan MORA LLESUY Escola Nacional Superior d'Electrònica, Informàtica i Rediocomunicacions de Bordeaux Màster Enginyer Informàtic
212 Pau GANYET CASELLAS Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria d'Obres Públiques
213 Gerard BALDRICH PUJOL Universitat Toulouse III Paul Sabatier Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria Civil
214 Tania RODRIGUES CERQUEIRA Universitat Toulouse III Paul Sabatier Màster Enginyeria en l'Edificació Eficiència Energètica
215 Jordi TORRES ARAUZ Escola Universitària Politècnica de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic en Topografia
216 Aitor Antonio LIZAMA ASTUDILLO Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Elèctric
217 Eduard RIBÓ CASTELLS Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica de Telecomunicació La Salle - Universitat Ramón Llull Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació
218 Óscar MARTÍNEZ DIÉGUEZ Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
219 Albert RIBA DE OLIVEIRA IQS Escola d'Enginyeria- Universitat Ramón Llull Màster Enginyer Industrial
220 Alain GARCINUÑO COLLET Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
221 Ernesto ROLDÁN REVUELTAS Institut Superior Politècnic Jose Antonio Echeverria - Cuba Màster Enginyer Elèctric
223 César HIDALGO UÑA Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports - Universitat de Cantabria Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
224 Manuel UCETA KARPOV Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Informàtica i de Telecomunicacions - Universitat de Granada Màster Enginyer de Telecomunicacions
225 Jordi TUNEU BUSQUETS Universitat de Lleida Màster Enginyer Industrial
226 Sergi ESTRADA SOLANS Universitat Toulouse III Paul Sabatier Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria Mecànica Aeronàutica
227 Antonio RODRÍGUEZ GARCÍA Escola Universitària Politècnica de Manresa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial
228 Antonio CASTELLA ROCASPANA Escola Tècnica Superior d'Enginyers Industrials de Barcelona Màster Enginyer Industrial Organització Industrial
229 Alberto MANZANO MARTÍNEZ Escola Universitària Politècnica (Donostia-San Sebastián) - Universitat del País Basc Bàtxelor Enginyer Tècnic d'Obres Públiques Transports i serveis urbans
230 Francesc Xavier SARASA IBAÑEZ Escola Universitària Salesiana de Sarrià - Universitat Autònoma de Barcelona Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Electrònica Industrial
231 Pau RIVERA RIVERA Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
232 Víctor ABILLÀ PÉREZ Escola d'Enginyeria de Barcelona Est - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria Mecànica
233 Marta DOMÈNECH FERRÉS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Agrària de Lleida - Universitat de Lleida Doctorat Enginyeria de Forests
234 Josep Maria PUJOL SERRA Facultat d'informàtica de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Doctorat Enginyer en Informàtica
236 Eva PLA VIÑALLONGA Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Industrial de Terrassa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Química Industrial
237 Àlex GIMÉNEZ ROVIRA Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Geòleg
238 Eric SANZ I ALGABA Escola d'Enginyeria de Barcelona Est - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria Mecànica
239 Renato Luis TOMÉ PEREIRA Escola d'Enginyeria de Barcelona Est - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria Mecànica
240 Domenec MOLINS DOMENECH Escola Universitària Politècnica de Manresa - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial
241 Sergio GRACIA ARIZ Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
242 Guillem ARENY SORIANO IQS Escola d'Enginyeria - Universitat Ramón Llull Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria en Tecnologis Industrials
243 Nicolas CHIARAVIGLIO Institut Balseiro - Universitat Nacional de Cuyo, Argentina Bàtxelor Enginyeria Nuclear
244 Albert Constantin BLAGA Universitat Tècnica "Gheroghe Asachi", Iasi (Rumania) Bàtxelor Enginyer Tècnic en Electrònica
246 Eduard MOLINOS IGLESIAS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria - Universitat Rovira i Virgili Bàtxelor d'especialització Bàtxelor en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
247 Albert RUZAFA TOMÀS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Agrària de Lleida - Universitat de Lleida Màster Enginyer de Forests
249 Adrian PERREAU DE PINNINCK BAS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Electrònica i Informàtica La Salle - Universitat Ramón Llull de Barcelona Màster Enginyer en Informàtica
250 Daniel LIDÓN BELTRAN Escola Politècnica Superior - Universitat de Córdoba Bàtxelor Enginyer Tècnic en Informàtica de Sistemes
252 Jaime FERNANDEZ-CASTELLÁ MARTÍN Escola Tècnica Superior d'Enginyers Agrònoms i de Monts - Universitat de Córdoba Màster Enginyer Agrònom
253 Judit AUBETS MACIÀ Universitat Christian Brothers, Memphis (Tennessee, Estats Units) Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria en Electricitat
254 Alexander Thomas KIHM Universitat de Karlsruhe (TH), Alemanya Màster Enginyer Industrial
255 Bernat FOJ CAPELL Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer en Informàtica
256 Jordi CASTELLÓ SANT Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
257 Borja GASPAR FLORES Facultat d'Enginyeria - Universitat de Deusto Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial Electrònica Industrial
258 Amélie SALA ROUIT Escola de Disseny ELISAVA - Universitat Pompeu Fabra Bàtxelor Enginyer Tècnic en Disseny Industrial
259 Oliver RODRÍGUEZ LAMAS Escola Tècnica Superior d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria d'Obres Públiques
260 Marc CÁMARA GARCÍA Facultat d'informàtica de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic en Informàtica de Gestió
261 Victor FORNÉ OBIOLS Universitat Toulouse III Paul Sabatier Bàtxelor "Maîtrise" en Enginyeria Civil
262 Serni RAMISA VAZQUEZ Universitat de Ciències Aplicades de Groningen Màster Enginyer en Energies Renovables
263 Adrià SANTES GENOVES Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Camins, Canals i Ports - Universitat Politècnica de València Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
264 Guillermo DIAZ JUAN Universitat Autònoma de Madrid Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica
265 Jorge GARCÉS AZOFRA Facultat d'Enginyeria - Universitat de Deusto Màster Enginyer en Informàtica
266 Marc MARTÍNEZ DOMÈNECH IQS School of Engineering - Universitat Ramon Llull Màster Enginyer Industrial
267 Cristina MAYNAU HERNÁNDEZ Escola Tècnica Superior d'Enginyers Industrials de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial Biomèdica
268 Jorge REY MATILLA Universitat d'Oviedo Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
269 Gabriel BADENES SANMARTIN Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Camins, Canals i Ports - Universitat Politècnica de València Màster Enginyer Civil
270 Daniel PALACIOS HIDALGO Escola d'Enginyeria de la Universitat Autònoma de Barcelona Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica
271 Javier MARTÍNEZ SOLERA Escola Politècnica Superior de Castelldefels - Universitat Politènica de Catalunya Bàtxelor Enginyer tècnic de telecomunicació Telemàtica
272 Elisabet NAVARRO SALVA Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Informàtica - Universitat de Màlaga Màster Enginyer en Informàtica
273 Rubén GÓMEZ LÓPEZ Escola Politècnica Superior - Universitat Autònoma de Madrid Màster Enginyer en Informàtica
274 Jorge MOTOS PÉREZ Escola Universitària Politècnica de La Almunia - Universitat de Saragossa Bàtxelor Enginyer Tècnic en Informàtica de Sistemes
275 Salvador GIRONÉS GIL Facultat d'Informàtica de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic en Informàtica de Sistemes
276 Jorge Miguel DIAS ALMEIDA RODRIGUES SOARES Institut Tècnic Superior - Universitat de Lisboa Doctorat Enginyeria elèctrica i Informàtica
277 Alejandro DEL RÍO JUANGO Escola Universitària Politècnica de Teruel - Universitat de Zaragoza Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica
278 Cristian VALCARCEL FORCADELL Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Telecomunicació
279 Victor PARERA PASTOR Universitat Autònoma de Barcelona Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica Tecnologíes de la Informació
280 Germán MARTÍNEZ GALINDO Facultat d'Informàtica - Universitat de A Coruña Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica Sistemes d'Informació
281 Albert DÍAZ CASELLAS Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació
283 José Luis RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Mecànica
284 Mireia ESPUGA LÓPEZ Universitat Pompeu Fabra de Barcelona Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria de Sistemes Audiovisuals
285 Juan Cruz PASCALE GHIGLIA Facultat d'Enginyeria i Ciències Exactes - Universitat Argentina de l'Empresa Màster Enginyer en Informàtica
286 Axel MARTÍNEZ MILLÁN Universitat del País Basc Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica Enginyeria del Software
287 Joan Hipòlit GRANJA SISÓ Universitat de Lleida Màster Enginyer en programari Lliure
288 Ferran CELADES PONS Universitat Autònoma de Barcelona Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica Tecnologies de la Informació
290 José María VERA BARBERAN Universitat de Castilla la Mancha Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica Automatització Industrial
291 Daniel ORTEGA BERJA Universitat Autònoma de Barcelona Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica Tecnologies de la Informació
292 Mohamade NAJIM RAKBA Universitat Montpellier II Màster Enginyer en Micro-electrònica i Automatismes
293 Eduard LLORET FONT Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
294 Marc BIGAS BACHS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
295 Bernat GOMIS DE LA CALLE Escola d'Enginyeria Barcelona Est - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Mecànic
296 Sergi URPÍ VIDAL Escola Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica Tecnologies de la Informació
297 Nahikari SAENZ DE UTURRI BRETON Universitat de Deusto Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria en Tecnologies de Telecomunicació So i imatge
298 Juan José LIZAMA GONZÁLEZ Universitat Politècnica de Madrid Màster Enginyer en Informàtica
299 Javier ERRO GARCÍA Universitat d'Alacant Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica
300 Giancarlo Alfredo MUÑOZ REINOSO Universitat Carlos III de Madrid Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica de Gestió
301 Núria VIGAS Institut Químic de Sarrià - Universitat Ramón Llull Màster Enginyer Industrial
302 Eduardo ROBLES ELVIRA Escola Ttècnica Superior d'Enginyeria Informàtica - Universitat de Sevilla Màster Enginyer en Informàtica
303 Ernest LUCAS GRAU Escola Politècnica Superior - Universitat de Girona Màster Enginyer Industrial
304 Juli MOA SÁNCHEZ Escola d'Enginyeria i Arquitectura de Zaragoza - Universitat de Zaragoza Màster Enginyer Industrial
305 Laurent JOUSSIER Escola Especial de Treballs Públics, de l'Edificació i de la Indústria - Paris Màster Enginyer de Treballs Públics
308 Jorge PLAZA ALCOBENDAS Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic en Informàtica de Gestió
309 Jesús Javier SOTO RUÍZ Escola Tècnica Superior d'Enginyers Agrònoms - Universitat Pública de Navarra Màster Enginyer Agrònom
310 Carlos ALLENDE MATHEU Escola Universitària Politècnica de Vilanova i la Geltrú - Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Industrial
311 José Pedro MIRALLES GONZÁLEZ Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
312 Daniel SÁNCHEZ QUIRÓS Universitat Camilo José Cela Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria en desenvolupament de continguts digitals
313 Víctor MOYANO DÍAZ Universitat Autònoma de Barcelona Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica Computació
314 Christophe Jean-Marc BONNET Escola Nacional d'Enginyers de Saint-Étienne Màster Enginyer Civil
315 Rodian JIMÉNEZ GARCIA Escola Tècnica Superior d'Enginyeries Industrial i Aeronàutica de Terrassa Màster Enginyer d'Organització Industrial
316 Rafael ALBALADEJO LÓPEZ Escola Universitària d'Enginyeria Tècnica Politècnica de Cartagena Bàtxelor Enginyer Tècnic en Explotació de Mines
317 Albert PÉREZ TORO Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica Computació
318 Eduardo LÁZARO RODRÍGUEZ Escola Superior d'Enginyeria Informàtica d'Ourense - Universitat de Vigo Bàtxelor Enginyer tècnic en Informàtica de Gestió
319 Robert MENETRAY CABALLERO Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
320 David JIMÉNEZ GUINALDO Universitat Pontificia de Salamanca Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica
321 David ARRUFAT VILLALBOS Escola Tècnica Superior d'Enginyeria La Salle - Universitat Ramón Llull Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Multimèdia
322 Mercedes MARTÍN MARTÍNEZ ALMEIDA Universitat Catòlica San Antonio Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Civil
323 Marta NOYA BONILLA Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica Enginyeria del software
324 Carlos LOSTAO FERNANDEZ Escola Tècnica Superior d'Enginyers Informàtics - Universitat Politècnica de Madrid Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Informàtica
325 Brahim AÏTABEERRAHMAN Facultat Politècnica de Mons (Bèlgica) Màster Enginyer Civil Elèctric
326 Alejandro FERRERO LIGORRED Universitat de Gannon (Pennsilvània, Estats Units) Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria en Electricitat
327 Alberto MOYA TORREBADELLA Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer Industrial
328 Francesc AVELLANEDA GABARRÓN Universitat de Girona Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Mecànica
329 Arina BORTNICHENKO Universitat Tècnica Estatal de Magnitogorsk (Federació Russa) Màster Enginyer Civil
330 David SUBIRÓS PÉREZ Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona - Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer de Telecomunicació
331 Hervé PERRIN Universitat de Tecnologia de Compiègne Màster Enginyeria Mecànica
332 Santiago JURADO PEÑALTA Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyeria Estructural i de la Construcció
333 Jerónimo CARLOS Universitat Austral (Argentina) Màster Enginyer en Informàtica
334 Philippe Louis P. JOYER Escola Nacional Superior de
Química de Montpellier Montpellier (França)
Màster Enginyer Químic
335 Roger BABIÀ SOLER Escola Tècnica Superior
d'Enginyeria de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica
de Catalunya
Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Geològica
336 Joaquim PUJOL FERNÁNDEZ Escola
Tècnica Superior d'Enginyeria Industrial de Barcelona - Universitat
Politècnica de Catalunya
Màster Enginyer Industrial
337 Ismael MEDINA MARTÍNEZ Escola Politècnica Superior
d'Elx - Universitat Miquel Hernández d'Elx
Màster Enginyer Industrial
338 Alexandre Mauricio MOREIRAS MARCELO Escola
Politècnica Superior d'Enginyeria de Vilanova i la Geltrú - Universitat
Politècnica de Catalunya
Màster Enginyeria Mecànica
339 Jordi VALLS MANUBENS Escola Tècnica Superior
d'Enginyers de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Universitat Politècnica
de Catalunya
Màster Enginyer de Camins, Canals i Ports
340 Alexandre GUMMA ROS Universitat
Oberta de Catalunya
Bàtxelor Enginyer Tècnic en Informàtica de Gestió
341 Adrià MOURE SANTACANA Universitat Autònoma de
Barcelona
Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria Elèctrica
342 Alejandro CASTAÑO DEL CASTILLO Escola Tècnica Superior d'Enginyeria Informàtica - Universitat de Sevilla Màster Enginyer en Informàtica
343 Júlia SIGLES ROBERT Universitat Rovira i
Virgili
Màster Enginyeria Electrònica
344 Josep Maria MACIÀ BAJONA Facultat de nautica de Barcelona- Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyer Tècnic Naval Propulsió i serveis del vaixell
345 Ernesto DE JESÚS MATÍAS Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Enginyeria Elèctrica
346 Oriol MARTI BONVEHÍ Universitat Politècnica de Catalunya Màster Enginyer
en Informàtica
347 Albert FERRER ALEIX Universitat Ramón Llull / Enginyeria La Salle Bàtxelor Enginyer tècnic de
telecomunicació
Telemàtica
348 Alejandro NIETO YUSTE Escola Universitaria Salesiana de Sarrià Bàtxelor Bàtxelor
en Enginyeria en Organització Industrial
349 Pau BORDA CARRASCO Universitat Autònoma de Barcelona Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria
Informàtica
Tecnologíes de la Informació
350 Julio Andrés RUÍZ DE ALDA DE LA ROSA Universitat Ramón Llull Màster Enginyer
Químic
351 Ramón RIERA VILA Escola Universitaria Informàtica de Sabadell Bàtxelor Enginyer tècnic en Informàtica
de Sistemes
352 Anau ESPIN SANZ Universitat Politècnica de Catalunya Bàtxelor Bàtxelor
en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
353 Raul TARANCON GARCIA Universitat Autònoma de Barcelona Bàtxelor Bàtxelor en Enginyeria
Informàtica
Tecnologíes de la Informació
Desplaça cap amunt